Cariere

Asociația Programați pentru Succes recrutează voluntari pentru următoarele posturi:

1) Asistent strângere fonduri

Responsabilități:

Contactarea prin e-mail sau telefon a persoanelor fizice și a companiilor în vederea obținerii de fonduri sau donații.

2) Responsabil social media

  • stabilirea şi aducerea la îndeplinire a stragiilor de comunicare/marketing online
  • promovarea asociației online
  • promovarea în social media, prin facebook, instagram, postări de articole, etc
  • găsirea de noi metode pentru promovarea imaginii asociației
  • conceperea diverselor tipuri de materiale (afișe, invitații, articole.. )

Cine suntem noi?

Asociația Programați pentru Succes are ca obiectiv principal susținerea educației formale, nonformale și informale, atât a copiilor și tinerilor, cât și a adulților în vederea dobândirii unor competențe și abilități necesare dezvoltării personale pentru un viitor de succes.

Domeniile principale în care activăm sunt: Cultură, Educație, Mediu, Dezvoltare.

Cine ești tu?

  • O persoană faină care vrea să crească, personal și profesional;
  • O persoană interesată de îmbunătățirea educației, mediului și societății civile;
  • Ai bune abilități de utilizare a computerului.
  • Îți place să socializezi și întelegi că voluntariatul este util nu numai în CV, dar și pentru dezvoltarea ta personală

Echipa se reunește o dată pe săptămână, la sediul asociației, sediu de care vă puteți folosi în scop personal sau pentru asociație și în celălalte zile ale săptămânii.

Asociația desfășoară săptămânal workshop uri de leadership&dezvoltare personală pentru membrii săi.

Dacă ești student sau absolvent și vrei să crești frumos profesional, noi vrem să-ți oferim mediul potrivit pentru a reuși. Noi iți oferim resurse și oportunități în care poți aplica ceea ce iți place, unde ideile tale contează și poți face diferența!

Stagiile sunt organizate în acord cu prevederile Legii voluntariatului (nr. 78/2014).

“ONG-urile, ca și oamenii, nu sunt făcute să fie singure.”

APLICAŢIE

Dacă ți se pare interesant, așteptăm CV-ul tău pe contact@programatipentrusucces.ro și sper să ne auzim curând.

Postul: Consultant Fonduri Europene

Norma: 4 ore/zi

Locatia: București

Sarcini și responsabilități:

  • Întocmirea documentației necesare obținerii fondurilor nerambursabile

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate: diploma de licență/master în domeniul economic/managementul afacerilor/studii europene
  • Experienta profesionala relevanta de minim 1 an.
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel)
  • Atenție la detalii
  • Abilități de comunicare și organizare

Ofertă (bonusuri, beneficii):

  • Salariu atractiv, va fi negociat la interviu;
  • Bonusuri de performanță

Descriere Asociația Programați pentru Succes

Prin proiectele noastre ne dorim să susținem copiii și tinerii să se dezvolte, să își atingă potențialul maxim, să se autocunoască, să inoveze și să primească uneltele de bază pentru a păși cu încredere în viața lor de adult și pentru a-și depăși limitările. Aceste unelte pot fi autocunoașterea, educația financiară, abilități de comunicare, dar și laptopuri sau alte obiecte de care ei au nevoie pentru a se dezvolta.

www.programatipentrusucces.ro

Termen limită pentru depunerea cererii: 30 aprilie 2021

Candidaţii interesaţi vor depune CV-ul la email: contact@programatipentrusucces.ro